Vardas: Airingas

Vardo reikšmė:

„akies žiedas“

Vardo kilmė:

anglų

Panašūs vardai:
Airina, Airinė, Airinga


Pavardė: Zajančkauskas

Zajančkauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Zajančkauskienė (ištekėjusi) ir Zajančkauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Zajančkauskienė

Daugiau narių turinčių vardą Airingas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Airingas Zajančkauskas" morzės abėcėle

·-
A
··
I
·-·
R
··
I
N
--·
G
·-
A
···
S
--··
Z
·-
A
·---
J
·-
A
N
-·-·
C
-·-
K
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
A
I
R
I
N
G
A
S
Z
A
J
A
N
C
K
A
U
S
K
A
S
A
I
R
I
N
G
A
S
Z
A
J
A
N
C
K
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos