Vardas: Alanta

Vardo reikšmė:

iš upėvardžio Alanta (Molėtai);
sen. lietuvių alėti – linksmai tekėti, bėgti

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.03

Papildoma informacija:

Vardo Alanta pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Ala, Alanas, Alantas, Alama, Alaattin, Alana, Alantas, Almantas, Aleta


Pavardė: Repčenko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Repčenkienė

Daugiau narių turinčių vardą Alanta

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Alanta Repčenko" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
·-
A
N
-
T
·-
A
·-·
R
·
E
·--·
P
-·-·
C
·
E
N
-·-
K
---
O
A
L
A
N
T
A
R
E
P
C
E
N
K
O
A
L
A
N
T
A
R
E
P
C
E
N
K
O

Visos paieškos