Vardas: Alantas

Vardo reikšmė:

iš upėvardžio Alantas (Kartena);
sen. lietuvių alėti – „linksmai tekėti, bėgti“

Vardo kilmė:

lietuvių

Papildoma informacija:

Vardo Alantas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai:
Alanas, Alanta, Alana, Almantas, Alma, Aleta


Pavardė: Diatlovskis

Diatlovskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Diatlovskienė (ištekėjusi) ir Diatlovskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Diatlovskaja, Diatlovskij

Daugiau narių turinčių vardą Alantas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Alantas Diatlovskis" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
-··
D
··
I
·-
A
-
T
·-··
L
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
A
L
A
N
T
A
S
D
I
A
T
L
O
V
S
K
I
S
A
L
A
N
T
A
S
D
I
A
T
L
O
V
S
K
I
S

Visos paieškos