Vardas: Albas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Albinas: „balta, -as; skaisti, -us“

Vardo kilmė:

lotynų

Papildoma informacija:

Vardo Albas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai:
Alba, Albertas, Albrechtas


Pavardė: Junevičius

Moteriška pavardės forma: Junevičienė (ištekėjusi) ir Junevičiūtė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Emilijus Junevičius (g. 1951) – Lietuvos ir Pakruojo rajono savivaldybės ūkio, politinis bei visuomenės veikėjas;
  • Vytenis Junevičius (g. 1958) – vadybininkas, buvęs diplomatas, politikas, Lietuvos ūkio viceministras;

Panašios pavardės:
Junevičienė, Junevičiūtė, Junevič

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Albas Junevičius" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
-···
B
·-
A
···
S
·---
J
··-
U
N
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
A
L
B
A
S
J
U
N
E
V
I
C
I
U
S
A
L
B
A
S
J
U
N
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos