Vardas: Albinas

Vardo reikšmė:

„balta, -as, skaisti, -us“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.01

Papildoma informacija:

Vardo Albinas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai:
Albina, Albertas, Aldas, Albrechtas


Pavardė: Abromaitis

Moteriška pavardės forma: Abromaitienė (ištekėjusi) ir Abromaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Algirdas Abromaitis (1944–1993) – inžinierius konstruktorius, spaudos darbuotojas, Lietuvos ir Vilniaus politinis veikėjas;

Panašios pavardės:
Abromaitytė, Abromaitienė

Daugiau narių turinčių vardą Albinas

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Albinas Abromaitis" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
-···
B
··
I
N
·-
A
···
S
·-
A
-···
B
·-·
R
---
O
--
M
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
A
L
B
I
N
A
S
A
B
R
O
M
A
I
T
I
S
A
L
B
I
N
A
S
A
B
R
O
M
A
I
T
I
S

Visos paieškos