Vardas: Albinas

Vardo reikšmė:

„balta, -as, skaisti, -us“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.01

Papildoma informacija:

Vardo Albinas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai:
Albina, Albertas, Aldas, Albrechtas


Pavardė: Konstantinavičius

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Konstantinavičienė, Konstantinavičiūtė

Daugiau narių turinčių vardą Albinas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Albinas Konstantinavičius" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
-···
B
··
I
N
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
N
···
S
-
T
·-
A
N
-
T
··
I
N
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
A
L
B
I
N
A
S
K
O
N
S
T
A
N
T
I
N
A
V
I
C
I
U
S
A
L
B
I
N
A
S
K
O
N
S
T
A
N
T
I
N
A
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos