Vardas: Albutas

Vardo reikšmė:

al- (aliai vienas „kiekvienas“) + but- (būti) – „kiekvienam esantis, -i“

Vardo kilmė:

lietuvių

Papildoma informacija:

Vardo Albutas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti. 

Panašūs vardai:
Albutė


Pavardė: Vaivada

Pavardė kilusi iš liet. vaivada - senovinės karinės ir administracinės pareigybės Lietuvoje.

Moteriška pavardės forma: Vaivadienė (ištekėjusi) ir Vaivadaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

Panašios pavardės:
Vaivadas, Vaivadaite, Vaivadiene, Vaivarienė, Vaivutskaitė, Vaivadienė, Vaivadaitė, Vaivilavičius, Vaivaras

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Albutas Vaivada" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
-···
B
··-
U
-
T
·-
A
···
S
···-
V
·-
A
··
I
···-
V
·-
A
-··
D
·-
A
A
L
B
U
T
A
S
V
A
I
V
A
D
A
A
L
B
U
T
A
S
V
A
I
V
A
D
A

Visos paieškos