Vardas: Aldona

Vardo reikšmė:

baltarusių: Aldonia; iš graikų eudokia „palankumas, maloningumas“

Vardo kilmė:

slavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.08
05.22

Papildoma informacija:

Vardo Aldona pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alda, Aldas, Aldevinas, Aldita, Alditas, Aldonas, Aldutė, Aldvinas, Aldis, Aldavina, Aldija, Aldėja


Pavardė: Nebaraka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Nebarakova

Daugiau narių turinčių vardą Aldona

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Aldona Nebaraka" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
-··
D
---
O
N
·-
A
N
·
E
-···
B
·-
A
·-·
R
·-
A
-·-
K
·-
A
A
L
D
O
N
A
N
E
B
A
R
A
K
A
A
L
D
O
N
A
N
E
B
A
R
A
K
A

Visos paieškos