Vardas: Aleksandra

Vardo reikšmė:

alekso „saugoti, ginti“ + aner (andros) „žmogus“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.26

05.06

Papildoma informacija:

Vardo Aleksandra pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja didžiulį norą imtis vis naujų planų ir juos sėkmingai įgyvendinti. Esate žingeidi ir imli bei, žinoma, nepriklausoma. Taip pat turite stiprią valią, gal net šiek tiek per daug esate užsispyrusi, ir taip pat labai gerą, visapusiškai išlavintą intuiciją. Jus pažeisti, įžeisti ar kitaip įskaudinti ir sumenkinti nėra taip paprasta, nes visada ir visur labai pasitikite savimi. Gyvenimo keliu einate visuomet aukštai iškėlusi galvą, esate neapsakomai stipri, ryžtinga, atkakli ir užsispyrusi, o tai leidžia pasiekti nepamatuojamų aukštumų bet kurioje gyvenimo sferoje. Būtent dėl jums būdingo užsispyrimo išsiskiriate iš kitų. Aleksandra – tai moteris, kuri pasižymi puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis.

Panašūs vardai:
Aleksandras, Aleksandr, Aleksandas, Aleksandar, Aleksandri, Aleksander


Pavardė: Banaitytė

Banaitis - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Banaitienė (ištekėjusi) ir Banaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

Panašios pavardės:
Banaitis, Banaitienė, Banaityte

Daugiau narių turinčių vardą Aleksandra

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Aleksandra Banaitytė" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
·
E
-·-
K
···
S
·-
A
N
-··
D
·-·
R
·-
A
-···
B
·-
A
N
·-
A
··
I
-
T
-·--
Y
-
T
·
E
A
L
E
K
S
A
N
D
R
A
B
A
N
A
I
T
Y
T
E
A
L
E
K
S
A
N
D
R
A
B
A
N
A
I
T
Y
T
E

Visos paieškos