Vardas: Alfa

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Alfonsa ir Alfreda; „pirmagimis, pirmagimė“;
alfa – pirmoji graikų abėcėlės raidė

Vardo kilmė:

graikų

Papildoma informacija:

Vardo Alfa pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alfara, Alfaras, Alfas, Alfonija, Alfonsa, Alfonsas, Alfonsina, Alfreda, Alfredas, Alfridas, Alfina


Pavardė: Kulbačiauskienė

Kulbačiauskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kulbačiauskas.

Daugiau narių turinčių vardą Alfa

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Alfa Kulbačiauskienė" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
··-·
F
·-
A
-·-
K
··-
U
·-··
L
-···
B
·-
A
-·-·
C
··
I
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
A
L
F
A
K
U
L
B
A
C
I
A
U
S
K
I
E
N
E
A
L
F
A
K
U
L
B
A
C
I
A
U
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos