Vardas: Algaudas

Vardo reikšmė:

al- (aliai vienas) + gaud (gaudyti) – „visus gaudantis, -i“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai:

02.13
04.04

Algaudas – suliet. prūs., trump. Algas, al-(žr. Albutas) + gaud- (: liet. gaud-yti, plg. gauti).

Vardo Algaudas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai: Algimantas, Aldas, Aldeta

Panašūs vardai:
Algaudė, Algauda


Pavardė: Alforovas

Alforovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Alforovienė (ištekėjusi) ir Alforovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Algaudas Alforovas" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
···
S
·-
A
·-··
L
··-·
F
---
O
·-·
R
---
O
···-
V
·-
A
···
S
A
L
G
A
U
D
A
S
A
L
F
O
R
O
V
A
S
A
L
G
A
U
D
A
S
A
L
F
O
R
O
V
A
S

Visos paieškos