Vardas: Algaudas

Vardo reikšmė:

al- (aliai vienas) + gaud (gaudyti) – „visus gaudantis, -i“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai:

02.13
04.04

Algaudas – suliet. prūs., trump. Algas, al-(žr. Albutas) + gaud- (: liet. gaud-yti, plg. gauti).

Vardo Algaudas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai: Algimantas, Aldas, Aldeta

Panašūs vardai:
Algaudė, Algauda


Pavardė: Bazelis

Bazelis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Bazelienė (ištekėjusi) ir Bazelaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Bazenyte, Bazeniene, Bazenis, Bazevičius, Bazelinė, Bazelienė, Bazevič, Bazevičienė, Bazevičiūtė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Algaudas Bazelis" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
···
S
-···
B
·-
A
--··
Z
·
E
·-··
L
··
I
···
S
A
L
G
A
U
D
A
S
B
A
Z
E
L
I
S
A
L
G
A
U
D
A
S
B
A
Z
E
L
I
S

Visos paieškos