Vardas: Algminas

Vardo reikšmė:

al- (aliai vienas) + min- (minėti) – „visų minimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.26

Papildoma informacija:

Algminai romantiški ir svajingi žmonės, šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą Algminai randa bendraudami su verslo žmonėmis ir turtingos dvasios asmenimis, turinčiais gerą, aukštą padėtį visuomenėje.

Panašūs vardai:
Algmina, Almantas, Algvilas, Algvilė


Pavardė: Jazerskas

Jazerskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Jazerskienė (ištekėjusi) ir Jazerskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Algminas

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Algminas Jazerskas" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--·
G
--
M
··
I
N
·-
A
···
S
·---
J
·-
A
--··
Z
·
E
·-·
R
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
A
L
G
M
I
N
A
S
J
A
Z
E
R
S
K
A
S
A
L
G
M
I
N
A
S
J
A
Z
E
R
S
K
A
S

Visos paieškos