Vardas: Algminas

Vardo reikšmė:

al- (aliai vienas) + min- (minėti) – „visų minimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.26

Papildoma informacija:

Algminai romantiški ir svajingi žmonės, šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą Algminai randa bendraudami su verslo žmonėmis ir turtingos dvasios asmenimis, turinčiais gerą, aukštą padėtį visuomenėje.

Panašūs vardai:
Algmina, Almantas, Algvilas, Algvilė


Pavardė: Karablikovas

Karablikovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Karablikovienė (ištekėjusi) ir Karablikovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Karablikova

Daugiau narių turinčių vardą Algminas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Algminas Karablikovas" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--·
G
--
M
··
I
N
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
·-·
R
·-
A
-···
B
·-··
L
··
I
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
···
S
A
L
G
M
I
N
A
S
K
A
R
A
B
L
I
K
O
V
A
S
A
L
G
M
I
N
A
S
K
A
R
A
B
L
I
K
O
V
A
S

Visos paieškos