Vardas: Algminas

Vardo reikšmė:

al- (aliai vienas) + min- (minėti) – „visų minimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.26

Papildoma informacija:

Algminai romantiški ir svajingi žmonės, šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą Algminai randa bendraudami su verslo žmonėmis ir turtingos dvasios asmenimis, turinčiais gerą, aukštą padėtį visuomenėje.

Panašūs vardai:
Algmina, Almantas, Algvilas, Algvilė


Pavardė: Rovas

Rovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Rovienė (ištekėjusi) ir Rovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
RovaN

Daugiau narių turinčių vardą Algminas

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Algminas Rovas" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--·
G
--
M
··
I
N
·-
A
···
S
·-·
R
---
O
···-
V
·-
A
···
S
A
L
G
M
I
N
A
S
R
O
V
A
S
A
L
G
M
I
N
A
S
R
O
V
A
S

Visos paieškos