Vardas: Algvilė

Vardo reikšmė:

alg- (alga „atpildas, atlyginimas“) + vil- (viltis) – „atpildo besiviliantis, -i“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.26

Papildoma informacija:

Vardo Algvilė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Algvilas, Algvitė


Pavardė: Tomkevičiūtė

Tomkevičiūtė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Tomkevičius.

Panašios pavardės:
Tomkevičienė, Tomkevičius

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Algvilė Tomkevičiūtė" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--·
G
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-
T
---
O
--
M
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
-
T
·
E
A
L
G
V
I
L
E
T
O
M
K
E
V
I
C
I
U
T
E
A
L
G
V
I
L
E
T
O
M
K
E
V
I
C
I
U
T
E

Visos paieškos