Vardas: Alicija

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Aleksandra arba Elizabeth (Elžbieta)

Vardo kilmė:

prancūzų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.15

06.21
08.24

Papildoma informacija:

Vardo Alicija pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alicja, Alitita, Alė, Alicijus


Pavardė: Kačiulytė

Kačiulytė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kačiulis.

Panašios pavardės:
Kačiulis, Kačiulienė

Daugiau narių turinčių vardą Alicija

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Alicija Kačiulytė" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
··
I
-·-·
C
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
·-
A
-·-·
C
··
I
··-
U
·-··
L
-·--
Y
-
T
·
E
A
L
I
C
I
J
A
K
A
C
I
U
L
Y
T
E
A
L
I
C
I
J
A
K
A
C
I
U
L
Y
T
E

Visos paieškos