Vardas: Alina

Vardo reikšmė:

„puikioji“

Vardo kilmė:

arabų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.16

Papildoma informacija:

Vardo Alina pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alena, Aline, Ailyn, Alana, Alyne, Adeline, Adele, Adelina


Pavardė: Ulozevičienė

Ulozevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Ulozevičius.

Panašios pavardės:
Ulozevičiūtė

Daugiau narių turinčių vardą Alina

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Alina Ulozevičienė" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
··
I
N
·-
A
··-
U
·-··
L
---
O
--··
Z
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
A
L
I
N
A
U
L
O
Z
E
V
I
C
I
E
N
E
A
L
I
N
A
U
L
O
Z
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos