Vardas: Almė

Vardo reikšmė:

lietuvių trumpinys iš Almana, -as, Almanta, -as, Alminė, -as

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.28

Papildoma informacija:

Vardo Almė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alma, Almana, Almanas, Almanta, Almantas, Almantė, Almas, Almeda, Almedas, Almilas


Pavardė: Besarab

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Besasparienė, Besarabovas, Besasparis, Besarabova, Besakirskas, BesaN

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Almė Besarab" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--
M
·
E
-···
B
·
E
···
S
·-
A
·-·
R
·-
A
-···
B
A
L
M
E
B
E
S
A
R
A
B
A
L
M
E
B
E
S
A
R
A
B

Visos paieškos