Vardas: Almė

Vardo reikšmė:

lietuvių trumpinys iš Almana, -as, Almanta, -as, Alminė, -as

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.28

Papildoma informacija:

Vardo Almė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alma, Almana, Almanas, Almanta, Almantas, Almantė, Almas, Almeda, Almedas, Almilas


Pavardė: Dvarvidis

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Dvarvietis

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Almė Dvarvidis" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--
M
·
E
-··
D
···-
V
·-
A
·-·
R
···-
V
··
I
-··
D
··
I
···
S
A
L
M
E
D
V
A
R
V
I
D
I
S
A
L
M
E
D
V
A
R
V
I
D
I
S

Visos paieškos