Vardas: Almė

Vardo reikšmė:

lietuvių trumpinys iš Almana, -as, Almanta, -as, Alminė, -as

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.28

Papildoma informacija:

Vardo Almė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stipri, ryžtinga, atkakli, jums būdingas užsispyrimas. Moteris šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jos patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą.

Panašūs vardai:
Alma, Almana, Almanas, Almanta, Almantas, Almantė, Almas, Almeda, Almedas, Almilas


Pavardė: Kirijenkov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kirijenko, Kirijenka

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Almė Kirijenkov" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--
M
·
E
-·-
K
··
I
·-·
R
··
I
·---
J
·
E
N
-·-
K
---
O
···-
V
A
L
M
E
K
I
R
I
J
E
N
K
O
V
A
L
M
E
K
I
R
I
J
E
N
K
O
V

Visos paieškos