Vardas: Almis

Vardo reikšmė:

lietuvių trumpinys iš Almana, -as, Almanta, -as, Alminė, -as;

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.19

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų gailestingumą. Nesprendžiate apie reiškinius iš pirmo žvilgsnio. Šis vardas leidžia Jums geriau suprasti kitus žmones, lengviau bendrauti su jais. Įgyjate daugiau artistiškų sugebėjimų. Šis vardas praplečia Jūsų akiratį. Norėtumėte dalyvauti politiniuose judėjimuose, Jus traukia filosofinės teorijos, spiritizmo praktika. Tampate tolerantiškesnis.

Panašūs vardai:
Almilas, Almilė, Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Almintė, Almida, Almira, Almantas, Almanas


Pavardė: Armonad

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Armonas, Armonienė, Armonaitė, Armoniene, Armonavičiute, Armonavičienė, Armoška, Armonavičius, Armokavičienė, Armolaitis

Daugiau narių turinčių vardą Almis

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Almis Armonad" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
--
M
··
I
···
S
·-
A
·-·
R
--
M
---
O
N
·-
A
-··
D
A
L
M
I
S
A
R
M
O
N
A
D
A
L
M
I
S
A
R
M
O
N
A
D

Visos paieškos