Vardas: Aloyzas

Vardo reikšmė:

„visa išmanantis, išmintingas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.21

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų žinių troškimą. Jis padeda Jums moksle, leidžia geriau susikoncentruoti. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Tampate reiklesnis sau pačiam. Atsiskleidžia vadovo savybės. Nesprendžiate apie reiškinius iš pirmo žvilgsnio. Jums prireiks daugiau laiko tobulėjimui, meditacijai.

Panašūs vardai:
Aloyza


Pavardė: Civilko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Civilka, Civinskas, Civilkienė, Civinskienė, Civilkaitė, Civinskaitė, Civilkaite, Civilienė, Civinskaja

Daugiau narių turinčių vardą Aloyzas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Aloyzas Civilko" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
---
O
-·--
Y
--··
Z
·-
A
···
S
-·-·
C
··
I
···-
V
··
I
·-··
L
-·-
K
---
O
A
L
O
Y
Z
A
S
C
I
V
I
L
K
O
A
L
O
Y
Z
A
S
C
I
V
I
L
K
O

Visos paieškos