Vardas: Alvyra

Vardo reikšmė:

„apsauga, saugotoja, -as“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.25

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų žinių troškimą. Jis padeda Jums moksle, leidžia geriau susikoncentruoti. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Tampate reiklesnis sau pačiam ir kitiems. Nesprendžiate apie įvykius iš pirmo žvilgsnio. Jums prireiks daugiau laiko tobulėjimui.

Panašūs vardai:
Alva, Alvas, Alvė, Alvesta, Alvilas, Alvilė, Alvina, Alvinas, Alvis, Alvita, Alvyda, Alvyras


Pavardė: Goraninienė

Goraninienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Goraninis.

Daugiau narių turinčių vardą Alvyra

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Alvyra Goraninienė" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
···-
V
-·--
Y
·-·
R
·-
A
--·
G
---
O
·-·
R
·-
A
N
··
I
N
··
I
·
E
N
·
E
A
L
V
Y
R
A
G
O
R
A
N
I
N
I
E
N
E
A
L
V
Y
R
A
G
O
R
A
N
I
N
I
E
N
E

Visos paieškos