Vardas: Amalija

Vardo reikšmė:

„kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.21
07.10

Papildoma informacija:

Šis vardas rodo, kad esate pritaikytas kasdieninei kovai. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo. Jis suteikia Jums drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnis ir tikslingesnis. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą.

Panašūs vardai:
Amanda, Amelija


Pavardė: Jazepčikienė

Jazepčikienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Jazepčikas.

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Amalija Jazepčikienė" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·-
A
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
·---
J
·-
A
--··
Z
·
E
·--·
P
-·-·
C
··
I
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
A
M
A
L
I
J
A
J
A
Z
E
P
C
I
K
I
E
N
E
A
M
A
L
I
J
A
J
A
Z
E
P
C
I
K
I
E
N
E

Visos paieškos