Vardas: Amanda

Vardo reikšmė:

„mylėtina, -as“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.07

Papildoma informacija:

Šis vardas rodo, kad esate pritaikytas kasdieninei kovai. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo. Jis suteikia Jums drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnė ir tikslingesnė. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą.

Panašūs vardai:
Amalija, Amandas, Amarilė, Amandeep, Amangeldy, Amaida, Amelija


Pavardė: Jazepčikienė

Jazepčikienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Jazepčikas.

Daugiau narių turinčių vardą Amanda

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Amanda Jazepčikienė" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·-
A
N
-··
D
·-
A
·---
J
·-
A
--··
Z
·
E
·--·
P
-·-·
C
··
I
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
A
M
A
N
D
A
J
A
Z
E
P
C
I
K
I
E
N
E
A
M
A
N
D
A
J
A
Z
E
P
C
I
K
I
E
N
E

Visos paieškos