Vardas: Amarilė

Vardo reikšmė:

„gaivus šaltinis“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.08

Papildoma informacija:

Vardo Amarilė pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą.

Panašūs vardai:
Amelija, Asterija


Pavardė: Polekauskienė

Polekauskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Polekauskas.

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Amarilė Polekauskienė" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·-
A
·-·
R
··
I
·-··
L
·
E
·--·
P
---
O
·-··
L
·
E
-·-
K
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
A
M
A
R
I
L
E
P
O
L
E
K
A
U
S
K
I
E
N
E
A
M
A
R
I
L
E
P
O
L
E
K
A
U
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos