Vardas: Amelija

Vardo reikšmė:

„kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Vardo Amelija pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Šio vardo savininkai pasižymės puikia nuojauta, intucija. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų.

Panašūs vardai:
Amelita, Amelė, Antonija


Pavardė: Dombrovskaja

Dombrovskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Dombrovskajaj.

Panašios pavardės:
Dombrovskis, Dombrovskienė, Dombrovskytė, Dombrovska, Dombrovski, Dombrovskij

Daugiau narių turinčių vardą Amelija

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Amelija Dombrovskaja" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
-··
D
---
O
--
M
-···
B
·-·
R
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
A
M
E
L
I
J
A
D
O
M
B
R
O
V
S
K
A
J
A
A
M
E
L
I
J
A
D
O
M
B
R
O
V
S
K
A
J
A

Visos paieškos