Vardas: Amelija

Vardo reikšmė:

„kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Vardo Amelija pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Šio vardo savininkai pasižymės puikia nuojauta, intucija. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų.

Panašūs vardai:
Amelita, Amelė, Antonija


Pavardė: Greifenbergerienė

Greifenbergerienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Greifenbergeris.

Panašios pavardės:
Greifenbergeris

Daugiau narių turinčių vardą Amelija

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Amelija Greifenbergerienė" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
--·
G
·-·
R
·
E
··
I
··-·
F
·
E
N
-···
B
·
E
·-·
R
--·
G
·
E
·-·
R
··
I
·
E
N
·
E
A
M
E
L
I
J
A
G
R
E
I
F
E
N
B
E
R
G
E
R
I
E
N
E
A
M
E
L
I
J
A
G
R
E
I
F
E
N
B
E
R
G
E
R
I
E
N
E

Visos paieškos