Vardas: Amelija

Vardo reikšmė:

„kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Vardo Amelija pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Šio vardo savininkai pasižymės puikia nuojauta, intucija. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų.

Panašūs vardai:
Amelita, Amelė, Antonija


Pavardė: Jachimovičienė

Jachimovičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Jachimovičius.

Panašios pavardės:
Jachimovičius

Daugiau narių turinčių vardą Amelija

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Amelija Jachimovičienė" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
·---
J
·-
A
-·-·
C
····
H
··
I
--
M
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
A
M
E
L
I
J
A
J
A
C
H
I
M
O
V
I
C
I
E
N
E
A
M
E
L
I
J
A
J
A
C
H
I
M
O
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos