Vardas: Amelija

Vardo reikšmė:

„kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.10

Papildoma informacija:

Vardo Amelija pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imli ir nepriklausoma, turite stiprią valią ir intuiciją. Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Šio vardo savininkai pasižymės puikia nuojauta, intucija. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų.

Panašūs vardai:
Amelita, Amelė, Antonija


Pavardė: Kolesnik

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kolesnikov, Kolesnikova, Kolesnikovienė, Kolesnikovas, Kolesovas, Kolesčuk, Kolesinskas, Kolesinskienė, Kolesjankina, Koleskina

Daugiau narių turinčių vardą Amelija

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Amelija Kolesnik" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·
E
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
-·-
K
---
O
·-··
L
·
E
···
S
N
··
I
-·-
K
A
M
E
L
I
J
A
K
O
L
E
S
N
I
K
A
M
E
L
I
J
A
K
O
L
E
S
N
I
K

Visos paieškos