Vardas: Andrė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Andrėja, Andriejus

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.30

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų lyderio, vadovo sugebėjimus. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis, patirtį. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę.

Panašūs vardai:
Andrėja, Andrėjus, Andrejus, Andreta, Andriejus, Andrius, Andromeda, Andrzej, Andriu, Andris, Andra


Pavardė: Peciulka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Peciukas, Peciulaitis, Peciukevič, Peciukevičius, Peciukonienė, Peciukoninė, Peciukonis, Peciukonytė, Peciulevičienė, Peciulevičius

Daugiau narių turinčių vardą Andrė

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Andrė Peciulka" morzės abėcėle

·-
A
N
-··
D
·-·
R
·
E
·--·
P
·
E
-·-·
C
··
I
··-
U
·-··
L
-·-
K
·-
A
A
N
D
R
E
P
E
C
I
U
L
K
A
A
N
D
R
E
P
E
C
I
U
L
K
A

Visos paieškos