Vardas: Anelius

Vardo reikšmė:

„pranešėja, -as“ (iš Angelė, Angelius)

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.21

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkų sėkmė – būti kolektyve tarp žmonių, todėl tikriausiai jie labai gerai jaučiasi savo šeimoje. Jus traukia svaiginantys meilės nuotykiai ir pasirengimas bet kurią minutę pasinerti į eilinę avantiūrą. Tai jų gyvenimo esmė. Ir iš tikrųjų juose dominuoja didelė drąsa, minčių aiškumas, įsitikinimų tvirtumas. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios jėgą.

Panašūs vardai:
Anelė, Anelelija, Anelija, Anelia, Anelycė


Pavardė: Leičiūnas

Leičiūnas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Leičiūnienė (ištekėjusi) ir Leičiūnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Anelius Leičiūnas" morzės abėcėle

·-
A
N
·
E
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
·-··
L
·
E
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
N
·-
A
···
S
A
N
E
L
I
U
S
L
E
I
C
I
U
N
A
S
A
N
E
L
I
U
S
L
E
I
C
I
U
N
A
S

Visos paieškos