Vardas: Anfiza

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Anfija, Anfijan, Anfisa, Anfim


Pavardė: Gapšytė

Gapšys - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Gapšienė (ištekėjusi) ir Gapšytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Vladas Algis Gapšys (g. 1932) – Lietuvos inžinierius mechanikas, mašinų gamybos technologas, technologijos mokslų daktaras;
  • Vytautas Gapšys (g. 1982) – Lietuvos teisininkas, politinis veikėjas;

Panašios pavardės:
Gapšys, Gapšienė, Gapševičienė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Anfiza Gapšytė" morzės abėcėle

·-
A
N
··-·
F
··
I
--··
Z
·-
A
--·
G
·-
A
·--·
P
···
S
-·--
Y
-
T
·
E
A
N
F
I
Z
A
G
A
P
S
Y
T
E
A
N
F
I
Z
A
G
A
P
S
Y
T
E

Visos paieškos