Vardas: Angelius

Vardo reikšmė:

„pranešėja, -as“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.31

Papildoma informacija:

Jūsų charakteris nepastovus. Nuolatinė nuomonės kaita, emocionalus nepastovumas, intriguojančių pojūčių poreikis tokius žmones gali įstumti į ilgalaikę depresiją. Jums reikia vengti ginčų, nes tai labai stipriai veikia nervinę sistemą.

Panašūs vardai:
Angelas, Angelė, Angelija, Angelina, Angela, Angelika, Angele, Anelius, Anelė


Pavardė: Aleščik

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Aleškevičienė, Aleškevičius, Aleškevičiūtė, Aleškaitytė, Aleškevičiute, Aleškevič, Aleškaitis, Aleševičienė, Alešiūnienė, Alešina

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Angelius Aleščik" morzės abėcėle

·-
A
N
--·
G
·
E
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
·-
A
·-··
L
·
E
···
S
-·-·
C
··
I
-·-
K
A
N
G
E
L
I
U
S
A
L
E
S
C
I
K
A
N
G
E
L
I
U
S
A
L
E
S
C
I
K

Visos paieškos