Vardas: Anicetas

Vardo reikšmė:

„nenugalima, -as“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.17

Papildoma informacija:

Anicetai ambicingi ir impulsyvūs žmonės. Jie noriai eina link valdžios ir niekada nenori būti pavaldinio vietoje. Jeigu nepavyksta atsidurti valdžioje ir turėti keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties tikisi iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę girdi tik save. Ką nors užsimoję įvykdyti, būtinai laikosi savo, nors tai ir prieštarautų logikai. Anicetai sekse neaktyvūs, reikalinga moterų iniciatyva. Taigi kitur jie veržlūs ir drąsūs. Anicetų partnerėmis turėtų būti tolerantiškos ir švelnios moterys. Jie – medžiotojai, turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Anicetams labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Anicetų laisvę ar kaip kitaip juos varžyti.

Panašūs vardai:
Aniceta, Anicet, Anys, Anelius


Pavardė: Šaukštun

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Šaukščius

Daugiau narių turinčių vardą Anicetas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Anicetas Šaukštun" morzės abėcėle

·-
A
N
··
I
-·-·
C
·
E
-
T
·-
A
···
S
···
S
·-
A
··-
U
-·-
K
···
S
-
T
··-
U
N
A
N
I
C
E
T
A
S
S
A
U
K
S
T
U
N
A
N
I
C
E
T
A
S
S
A
U
K
S
T
U
N

Visos paieškos