Vardas: Ankantas

Vardo reikšmė:

an- (prielinksnis ant) + kant- (kantrus)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.21

Papildoma informacija:

Sugebate geriau įvertinti detales, jas greičiau pastebite. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę.

Panašūs vardai:
Ansas


Pavardė: Kločkevič

Informacija ruošiama...

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Ankantas Kločkevič" morzės abėcėle

·-
A
N
-·-
K
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-··
L
---
O
-·-·
C
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
A
N
K
A
N
T
A
S
K
L
O
C
K
E
V
I
C
A
N
K
A
N
T
A
S
K
L
O
C
K
E
V
I
C

Visos paieškos