Vardas: Argaudas

Vardo reikšmė:

ar- (ar „taip pat, irgi“) + gaud- (gaudyti) – „gaudančioji, -ysis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

08.19

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai turi labai išmintingą protą, idealistai, visus užjaučiantys. Siekia žinių, todėl dažniausiai įgyja aukštąjį išsilavinimą. Dauguma jų tampa žinomais artistais arba dailininkais, kitaip tariant, turi meniškų sugebėjimų. Žinoma, didžiausią naudą gali pateikti tada, kai suranda kelią nuo materialaus į dvasinį.

Panašūs vardai:
Argauda, Argaudė, Algaudas, Arvydas


Pavardė: Judickij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Judickas, Judickienė, Judickaitė, Judickaja, Judicka, Judickis

Daugiau narių turinčių vardą Argaudas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Argaudas Judickij" morzės abėcėle

·-
A
·-·
R
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
···
S
·---
J
··-
U
-··
D
··
I
-·-·
C
-·-
K
··
I
·---
J
A
R
G
A
U
D
A
S
J
U
D
I
C
K
I
J
A
R
G
A
U
D
A
S
J
U
D
I
C
K
I
J

Visos paieškos