Vardas: Arijus

Vardo reikšmė:

Ares – graikų karo dievas

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.21

Papildoma informacija:

Arijai ambicingi ir valdingi žmonės. Jie linkę eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu jiems nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų. Dominuodami jie nesugeba įsiklausyti į kitų nuomonę, girdi tik save. Arijai sekse aktyvūs, nereikalinga moterų iniciatyva. Kitur jie veržlūs ir drąsūs. Arijų partnerėmis turėtų būti paklusnios ir švelnios moterys. Jie – grobuonys, turintys labai gerai išlavėjusią uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Arijams labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Arijų laisvę ar kaip kitaip juos varžyti.

Panašūs vardai:
Arimantas, Arimantė, Aringa, Aringas, Aristida, Aristidas, Aristotelis, Ariadnė, Ariana, Arianas, Aras, Arminas, Arėjas


Pavardė: Samuscenko

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Arijus

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Arijus Samuscenko" morzės abėcėle

·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
··-
U
···
S
···
S
·-
A
--
M
··-
U
···
S
-·-·
C
·
E
N
-·-
K
---
O
A
R
I
J
U
S
S
A
M
U
S
C
E
N
K
O
A
R
I
J
U
S
S
A
M
U
S
C
E
N
K
O

Visos paieškos