Vardas: Arimantė

Vardo reikšmė:

ar- (ar „taip pat, irgi“) + mant- (mantus „sumanus“) – „irgi protingas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.04

Papildoma informacija:

Arimantės - Veneros vaikai, kaip joms ir dera, spinduliuoja geismingumą ir visos mylios aplinkinių. Jų seksualumas padeda sėkmingai apeiti visus povandeninius gyvenimo vandenis. Šioms vardo turėtojoms viskas sekasi, todėl reikia būti atidžioms su pinigais, nes galimi pavojai gali pridaryti neatitaisomų nuostolių. Tačiau dauguma Arimančių kažkokiu būdu disponuoja pakankamomis lėšomis ir problemų dėl išlaidumo nejaučia, nes joms dažniausiai nuskyla būti santuokoje su pasiturinčiais vyrais. Arimantėms patinka viskas, kas puiku, ir jos pačios nestokoja linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiria savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jos pritaria laikmečiui, madoms, yra veiklios, stengiasi atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampa ir darbuojasi tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas joms puikiai sekasi, nes turi įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, jos parodo nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams.

Panašūs vardai:
Arimantas, Arys, Aras


Pavardė: Garbačionka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Garbačiova, Garbačionkaitė

Daugiau narių turinčių vardą Arimantė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Arimantė Garbačionka" morzės abėcėle

·-
A
·-·
R
··
I
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
--·
G
·-
A
·-·
R
-···
B
·-
A
-·-·
C
··
I
---
O
N
-·-
K
·-
A
A
R
I
M
A
N
T
E
G
A
R
B
A
C
I
O
N
K
A
A
R
I
M
A
N
T
E
G
A
R
B
A
C
I
O
N
K
A

Visos paieškos