Vardas: Aristidas

Vardo reikšmė:

„geriausia, -as“;
„kilminga, -as“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.31

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkų sėkmė – būti kolektyve tarp žmonių, todėl tikriausiai jie labai gerai jaučiasi savo šeimoje. Jus traukia svaiginantys meilės nuotykiai ir pasirengimas bet kurią minutę pasinerti į eilinę avantiūrą. Tai jų gyvenimo esmė. Ir iš tikrųjų juose dominuoja didelė drąsa, minčių aiškumas, įsitikinimų tvirtumas.

Panašūs vardai:
Aristida, Astijus, Asterijus


Pavardė: Minenko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Minelga, Minelgienė, Minelgaitė, Mineikis, Minevičius, Mineika, Mineikienė, Mineikaitė, Mineikytė, Minejeva

Daugiau narių turinčių vardą Aristidas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Aristidas Minenko" morzės abėcėle

·-
A
·-·
R
··
I
···
S
-
T
··
I
-··
D
·-
A
···
S
--
M
··
I
N
·
E
N
-·-
K
---
O
A
R
I
S
T
I
D
A
S
M
I
N
E
N
K
O
A
R
I
S
T
I
D
A
S
M
I
N
E
N
K
O

Visos paieškos