Vardas: Arvilas

Vardo reikšmė:

ar- (ar „taip pat, irgi“) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.13

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi draugai.

Panašūs vardai:
Arvila, Arvilė, Arvidas, Arvida, Arvids


Pavardė: Plečken

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Plečkaitis, Plečkaitienė, Plečkaitytė, Plečkauskas

Daugiau narių turinčių vardą Arvilas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Arvilas Plečken" morzės abėcėle

·-
A
·-·
R
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·--·
P
·-··
L
·
E
-·-·
C
-·-
K
·
E
N
A
R
V
I
L
A
S
P
L
E
C
K
E
N
A
R
V
I
L
A
S
P
L
E
C
K
E
N

Visos paieškos