Vardas: Astra

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Astrida: ans „dievas“ + rida „joti“ – „dievo jojimas“

Vardo kilmė:

skandinavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.10

Papildoma informacija:

Jūsų vardas stiprina Jūsų jautrumą ir sugebėjimą rūpintis kitais žmonėmis. Jis padeda Jums lengviau bendrauti su kitais, panaudoti taktą ir diplomatiją. Sustiprėja taikdarės ir patarėjos sugebėjimai. Pasirūpinkite savo aplinka darbe ir namuose: harmonija ir ramybė apmaldys Jūsų jautrumą. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau artistiškų sugebėjimų. Šis vardas daro Jus praktiškesnę, efektyvesnę, tvarkingesnę ir priklausomesnę. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų.

Panašūs vardai:
Astrida, Astravas, Astrikėja, Astrid, Astrija, Asta


Pavardė: Paštuolienė

Paštuolienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Paštuolis.

Daugiau narių turinčių vardą Astra

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Astra Paštuolienė" morzės abėcėle

·-
A
···
S
-
T
·-·
R
·-
A
·--·
P
·-
A
···
S
-
T
··-
U
---
O
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
A
S
T
R
A
P
A
S
T
U
O
L
I
E
N
E
A
S
T
R
A
P
A
S
T
U
O
L
I
E
N
E

Visos paieškos