Vardas: Astrida

Vardo reikšmė:

ans „dievas“ + rida „joti“ – „dievo jojimas“

Vardo kilmė:

skandinavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.11

Papildoma informacija:

Jūsų charakteris nepastovus. Nuolatinė nuomonės kaita, emocionalus nepastovumas, intriguojančių pojūčių poreikis tokius žmones gali įstumti į ilgalaikę depresiją. Jums reikia vengti ginčų, nes tai labai stipriai veikia nervinę sistemą. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę ir norus.

Panašūs vardai:
Astra, Astravas, Astrikėja, Astrid, Astrija, Asta


Pavardė: Matiliunaite

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Astrida

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Astrida Matiliunaite" morzės abėcėle

·-
A
···
S
-
T
·-·
R
··
I
-··
D
·-
A
--
M
·-
A
-
T
··
I
·-··
L
··
I
··-
U
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
A
S
T
R
I
D
A
M
A
T
I
L
I
U
N
A
I
T
E
A
S
T
R
I
D
A
M
A
T
I
L
I
U
N
A
I
T
E

Visos paieškos