Vardas: Augmantas

Vardo reikšmė:

aug- (augti) + mant- (mantus „sumanus, protingas“) – „augantis ir protingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi žmonės.

Panašūs vardai:
Augmantė


Pavardė: Alasevičius

Alasevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Alasevičienė (ištekėjusi) ir Alasevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Alasevičienė, Alasevičiūtė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Augmantas Alasevičius" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
--·
G
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
·-
A
·-··
L
·-
A
···
S
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
A
L
A
S
E
V
I
C
I
U
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
A
L
A
S
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos