Vardas: Augmantas

Vardo reikšmė:

aug- (augti) + mant- (mantus „sumanus, protingas“) – „augantis ir protingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi žmonės.

Panašūs vardai:
Augmantė


Pavardė: Gefenas

Moteriška pavardės forma: Gefenienė (ištekėjusi) ir Gefenaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Eugenijus Gefenas (g. 1958) – humanitarinių mokslų daktaras, filosofas, Vilniaus Universiteto medicinos fakulteto docentas, Lietuvos Bioetikos komiteto pirmininkas. Europos Tarybos Bioetikos komiteto (CDBI) ir UNESCO Tarptautinio Bioetikos komiteto (IBC) narys;
  • Vladas Gefenas (g. 1955) – lietuvių šachmatininkas. 1987 m. tapo Europos korespondencinių šachmatų nugalėtoju;

Panašios pavardės:
Gefenienė, Gefenaitė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Augmantas Gefenas" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
--·
G
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
--·
G
·
E
··-·
F
·
E
N
·-
A
···
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
G
E
F
E
N
A
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
G
E
F
E
N
A
S

Visos paieškos