Vardas: Augmantas

Vardo reikšmė:

aug- (augti) + mant- (mantus „sumanus, protingas“) – „augantis ir protingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi žmonės.

Panašūs vardai:
Augmantė


Pavardė: Kmitas

Moteriška pavardės forma: Kmitienė (ištekėjusi) ir Kmitaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

Panašios pavardės:
Kmieliauskas, Kmieliauskienė, Kmitienė, Kmieliauskaitė, Kmitaitė, Kmitiene, Kmieliuvienė, Kmielienė, Kmielius, Kmiliauskas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Augmantas Kmitas" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
--·
G
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
--
M
··
I
-
T
·-
A
···
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
K
M
I
T
A
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
K
M
I
T
A
S

Visos paieškos