Vardas: Augmantas

Vardo reikšmė:

aug- (augti) + mant- (mantus „sumanus, protingas“) – „augantis ir protingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi žmonės.

Panašūs vardai:
Augmantė


Pavardė: Storpirštis

Moteriška pavardės forma: Storpirštienė (ištekėjusi) ir Storpirštytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Arūnas Storpirštis (g. 1950) – lietuvių teatro ir kino aktorius. Brolis - aktorius Gediminas Storpirštis. Buvusi žmona - aktorė Dalia Storyk;
  • Gediminas Storpirštis (g. 1961) – Lietuvos teatro ir kino aktorius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius ir dainų autorius ir atlikėjas;
  • Juozas Storpirštis (g. 1947) – pedagogas, Lietuvos sporto ir politinis veikėjas;

Panašios pavardės:
Storpirštienė, Storpirštytė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Augmantas Storpirštis" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
--·
G
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
···
S
-
T
---
O
·-·
R
·--·
P
··
I
·-·
R
···
S
-
T
··
I
···
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
S
T
O
R
P
I
R
S
T
I
S
A
U
G
M
A
N
T
A
S
S
T
O
R
P
I
R
S
T
I
S

Visos paieškos