Vardas: Augutis

Vardo reikšmė:

augus, -i „augalotas, -a; aukštas, -a“ + mažybinė priesaga -ut

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.07

Papildoma informacija:

Jūsų vardas stiprina Jūsų jautrumą ir sugebėjimą rūpintis kitais žmonėmis. Jis padeda Jums lengviau bendrauti su kitais, panaudoti taktą ir diplomatiją. Sustiprėja taikdario ir patarėjo sugebėjimai. Pasirūpinkite savo aplinka darbe ir namuose: harmonija ir ramybė apmaldys Jūsų jautrumą. Šis vardas suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų. Šis vardas daro Jus praktiškesnį, efektyvesnį, tvarkingesnį ir priklausomesnį. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių.

Panašūs vardai:
Augusta, Augustas, Augustė, Augustina, Augustinas, Augutė, Auguste, Augustalis, Augustinavicius


Pavardė: Maisiukevičius

Maisiukevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Maisiukevičienė (ištekėjusi) ir Maisiukevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Augutis Maisiukevičius" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
--·
G
··-
U
-
T
··
I
···
S
--
M
·-
A
··
I
···
S
··
I
··-
U
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
A
U
G
U
T
I
S
M
A
I
S
I
U
K
E
V
I
C
I
U
S
A
U
G
U
T
I
S
M
A
I
S
I
U
K
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos