Vardas: Augvydas

Vardo reikšmė:

aug- (augti) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.03

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų lyderio, sugebėjimus. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis ir panaudoti praktikoje. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Tos savybės rodo savo teisių žinojimą, nepajudinamą valios galią. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių.

Panašūs vardai:
Augvyda


Pavardė: Lesnickas

Lesnickas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Lesnickienė (ištekėjusi) ir Lesnickaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Lesnickaja, Lesnickienė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Augvydas Lesnickas" morzės abėcėle

·-
A
··-
U
--·
G
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·-··
L
·
E
···
S
N
··
I
-·-·
C
-·-
K
·-
A
···
S
A
U
G
V
Y
D
A
S
L
E
S
N
I
C
K
A
S
A
U
G
V
Y
D
A
S
L
E
S
N
I
C
K
A
S

Visos paieškos